PTW X RYUCON

PTW x RYUCON 3

Jesteście gotowi aby doświadczyć niesamowitych emocji?

W tym roku podczas Ryuconu Prime Time Wrestling wraz z założycielem: Arkadiuszem “Panem” Pawłowskim specjalnie dla Was zorganizuje wydarzenie “PTW x Ryucon 3” w niedzielę 7 lipca o godzinie 14:00.

Na tegorocznej gali doświadczycie niesamowitych emocji towarzyszących pojedynkom niezrównanych zawodników nie tylko z Polski, ale i z odległych zakątków świata. Przygotujcie się zarówno na wielkie grzmoty i niesamowite widowisko, które całkowicie Was porwie!

Jako przedsmak walk w ringu zapraszamy na konferencję już w sobotę o 16:00! Można być pewnym, że atmosfera będzie napięta i wszystko się może wydarzyć!

 

Co to jest pro wrestling?

Niektórzy powiedzą, że to sport, inni, że rozrywka sportowa, ale wszyscy zgadzają się co do jednego – wrestling to na pewno show. Zawodnicy nieustannie skupiają się na tym, aby nawiązać więź z publicznością i wzbudzić emocje w walce, a wszystko to w znakomitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Dlaczego pro wrestling?

Japonia jest obecnie drugim krajem na świecie (po USA) jeśli chodzi o popularność tej formy rozrywki sportowej. Kontrakty i rozpoznawalność japońskich zawodników niczym nie ustępują temu, co znacie z Ameryki. Na japońskich galach bardzo często możecie zobaczyć różne nawiązania do popkultury, czy to poprzez muzykę z anime, czy walkach w cosplayu wzorowanym na postaciach ze znanych bijatyk.