Project: League

Project: League to inicjatywa, która przenosi uczestników w fascynujący świat League of Legends, jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Głównym celem wioski jest stworzenie przestrzeni, gdzie fani League of Legends mogą się spotkać, wymieniać doświadczeniami i wspólnie spędzić czas.

Stoisko oferuje wspaniałe atrakcje, takie jak: ścianka zdjęciowa z ramką i rekwizytami z gry, wystawę własnoręcznie wykonanych broni z gry, planszówki tematyczne, strzelnica nerf, ciekawe konkursy, autorski merch, spotkania z osobistościami działającymi w obszarze związanym z Riot Games i League of Legends. A co najważniejsze, Project: League to oczywiście cosplayerzy, którzy wcielają się w ulubionych bohaterów z gry i dzięki temu sprawiają, że uczestnicy wydarzenia mogą poczuć się jak w świecie Runeterry.

Wioska Project: League to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich fanów League of Legends, którzy pragną zagłębić się w świat swojej ulubionej gry i spędzić czas w towarzystwie podobnie zafascynowanych entuzjastów