PTW x Ryucon

PTW x RYUCON

W tym roku podczas Ryuconu Prime Time Wrestling wraz z założycielami: Arkadiuszem “Panem” Pawłowskim oraz Marcinem “Rzeźnikiem” Rzeźniczkiem specjalnie dla Was zorganizują wydarzenie “PTW x Ryucon” w niedzielę 16 lipca o godzinie 14:00.

Na tegorocznej gali doświadczycie niesamowitych emocji towarzyszących aż 7 pojedynkom niezrównanych zawodników nie tylko z Polski, ale i z odległych zakątków świata. Przygotujcie się zarówno na format standardowych walk wrestlingowych, jak i kilka ciekawych nietypowych pojedynków. 

Jako przedsmak walk w ringu zapraszamy na podpisanie kontraktów już w sobotę o 16:00! Nie zabraknie tam pierwszych dymów między zawodnikami. 


Co to jest pro wrestling?

Niektórzy powiedzą, że to sport, inni, że rozrywka sportowa, ale wszyscy zgadzają się co do jednego – wrestling to na pewno show. Zwodnicy nieustannie skupiają się na tym, aby nawiązać więź z publicznością i wzbudzić emocje w walce, a wszystko to w znakomitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Dlaczego pro wrestling?

Japonia jest obecnie drugim krajem na świecie (po USA) jeśli chodzi o popularność tej formy rozrywki sportowej. Kontrakty i rozpoznawalność japońskich zawodników niczym nie ustępują temu, co znacie z Ameryki. Na japońskich galach bardzo często możecie zobaczyć różne nawiązania do popkultury, czy to poprzez muzykę z anime, czy walkach w cosplayu wzorowanym na postaciach ze znanych bijatyk.

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie na facebooku, gdzie wpadnie znacznie więcej informacji na temat gali.