Dojazd

DOJAZD DO KRAKOWA

Pociąg

Pociągiem do Krakowa możecie dostać się z większości polskich miast. Aby sprawnie dostać się do TAURON Areny Kraków rekomendujemy wysiąść na stacji Kraków Główny. Podróż z dworca komunikacją miejską trwa około 30 minut.

Autobus

Autobusem do Krakowa możecie dostać się z prawie wszystkich dużych miast w Polsce. Aby sprawnie dostać się do TAURON Areny Kraków rekomendujemy wysiąść na Dworcu Autobusowym
MDA w Krakowie.
Podróż z dworca komunikacją miejską trwa około 30 minut.

Samochód

Do Krakowa możecie dostać się samochodem, Na terenie TAURON Areny Kraków mamy do dyspozycji parking. Pamiętajcie o ekologicznym podróżowaniu, zabierzcie ze sobą znajomych.

Samolot

Samolotem do Krakowa możecie dolecieć z kilku wojewódzkich miast. Podróż komunikacją miejską z lotniska do TAURON Areny Kraków trwa około 1 godzinę.

DOJAZD DO TAURON ARENY KRAKÓW

Tramwaj

Jeżeli planujecie jechać tramwajem to wybierzcie przystanek: TAURON Arena Kraków al. Pokoju LINIA NR: 1, 4, 9, 10, 22, 52 lub TAURON Arena Kraków Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) LINIA NR: 74

Autobus

Jeżeli planujecie jechać autobusem to wybierzcie przystanek: TAURON Arena Kraków LINIA NR: 128, 662 (nocna) lub TAURON Arena Kraków Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) LINIA NR: 124, 128, 424, 664 (nocna)

Rower

TAURON Arena Kraków jest dobrze skomunikowana ścieżkami rowerowymi z pozostałymi częściami miasta więc sprawnie możecie dojechać rowerem. Przed obiektem znajdują się stojaki rowerowe. Możecie skorzystać z roweru miejskiego WAVELO.

Taxi

Jeżeli macie problem z odnalezieniem się w przestrzeni miejskiej możecie skorzystać z usług prywatnych firm przewozowych. Zawiozą Was pod same drzwi TAURON Areny Kraków.