ANIME24

ANIME24

Atrakcja dla wszystkich tych którzy dopiero zaczynają przygodę z konwentami mangowymi i chcą dowiedzieć się jak miło ,przyjemnie i bezpiecznie spędzić konwent. Zapraszam!

Czas trwania: 1 h

Jedno z bardziej popularnych anime ostatnich lat, prawdziwy fenomen. Przyjrzymy się tej epickiej przygodzie o przyjaźni i odpowiemy na najważniejszy pytanie o wartości które możemy wyciągnąć. Zapraszam na panel dyskusyjny.

Czas trwania: 1 h

Osobiście irytują mnie bohaterowie niektórych serii anime. Ten panel to swoista loża szyderców najgorszych bohaterów jakich tylko można było wymyślić, stworzyć oraz narysować.

Czas trwania: 1 h

Na powyższym panelu przyjrzymy się zarówno anime, mangom i grom opartym na prawdziwych wydarzeniach, jak i tym quasi-historycznym. Chcesz znaleźć coś dla siebie, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie masz pojęcia czy porwie cię starożytna Anatoliia czy okres Azuchi-Momoyama? Wpadnij i przekonaj się.

Czas trwania: 2 h

Shintoizm – rdzenna religia wyznawana na Wyspach Japońskich. Jakie są jej podstawy? Co ciekawego można o niej powiedzieć i czy ma ona coś wspólnego z naszymi przedchrześcijańskimi wierzeniami? Sprawdzimy to na powyższym panelu w trakcie wycieczki do królestwa Amaterasu.

Czas trwania: 1 h

Atrakcja, na której od wielu lat próbujemy odgadnąć co siedzi w głowie jednego z największych geniuszów w historii mangi. Spiski, teorie, dyskusje o tym jak One Piece wyglądał kiedyś i obecnie. Zapraszam do rozmowy!

Czas trwania: 6 h

Polski fandom ma już kilka lat i każdy przeżył lepsze bądź gorsze sytuację. Chciałbym abyśmy niczym starzy bajarze po opowiadali sobie najlepsze historie z konwentów, tak aby ich legenda żyła nadal i była ciągle przekazywana.

Czas trwania: 2 h

Wciąż nie możesz zdecydować się zawarcie znajomości z najbardziej ukochanym tytułem Japończyków? Chcesz się dowiedzieć, co sprawia, że One Piece stał się najlepiej sprzedającą się mangą na świecie, i dlaczego warto dołączyć do rzeszy wielbicieli Eiichirou Ody? Przedstawiamy argumenty i obalamy kontrargumenty, pragnąc zaprosić do trwającej już blisko ćwierć wieku przygody!

Czas trwania: 1 h

Jesteś ekspertem od świata Avatara? Oglądałeś legendę Aanga oraz legendę Korry po kilka razy? A może poprostu chcesz się dowiedzieć ciekawych rzeczy, jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi tak, to znaczy że świetnie trafiłeś. Ta hardkorowa wiedzówka jest właśnie dla ciebie.

Czas trwania: 2 h

Prelekcja na której dowiecie się dlaczego warto zainwestować swój czas i uwagę na rynek koreański. Co jest takiego ciekawego i urzekającego, i na czym polega fenomen rosnącej popularności tytułów spoza Japonii? Zapraszam!

Czas trwania: 1 h

Na panelu poświęconym “Legend of the Galactic Heroes” podyskutujemy o popularności tej epickiej space opery, spojrzymy na jej najlepsze strony oraz zastanowimy się nad świeżutkim remakiem. Jeśli jesteś fanem LoGH-a, przyjdź pozachwycać się wspólnie – a jeśli dopiero zastanawiasz się nad zawarciem znajomości, przyjdź tym bardziej i dowiedz się, dlaczego będzie warto.

Czas trwania: 1 h

Prelekcja na której dowiecie się jak wyglądało tworzenie konwentów kilakanaście lat temu a jak wygląda obecnie. Co się zmieniło? Jak drastyczne zmiany zaszły w ciągu ostatnich 20 lat? Zapraszam!

Czas trwania: 1 h

Jak ważnym hobby jest dla Was manga i anime? Jak ważnym hobby jest dla mnie? Dlaczego jarają nas te głupie chińskie bajki i mongolskie kolorowanki? Zapraszam do dyskusji!

Czas trwania: 2 h