Drugi członek jury konkursu cosplay: Nona

NONA industries - na co dzień jest studentką mechatroniki na Politechnice Poznańskiej. Swoje zamiłowanie do elektroniki i silników postanowiła przenieść do swojego drugiego hobby, czyli cosplayu. Dlatego też, w jej ulubionych strojach coś musi się świecić lub ruszać. Lubi tworzyć stroje postaci częściowo lub całkowicie zrobotyzowanych.
Młoda cosplayerka z przeszło dwuletnim stażem i niesamowitymi osiągnięciami, w tym roku zdobyła nagrodę GranPrix podczas konkursu maskarada na festiwalu fantastyki Pyrkon. Tym razem zasiądzie po drugiej stronie, oceniając prace innych artystów podczas konkursu cosplay na Ryuconie.

Na naszej stronie już od kilku dni dostępny jest regulamin konkursu , zachęcamy do zapoznania się z nim przed wysłaniem zgłoszenia. Start zgłoszeń: 23.06.2017.

Oprócz standardowych nagród w czasie konwentu Ryucon 2017 zostanie przyzna również nagroda w kategorii specjalnej, czyli: Najlepszy strój w konwencji! Mieści się w niej wszystko co mniej lub bardziej związane jest ze szkołą. Może to być postać w mundurku z anime lub gry, nauczyciel, a może ktoś z Was skusi się na cosplay naszych przecudownych smoków? :)

Ważna informacja:
Nastąpiła mała zmiana w punkcie 5. regulaminu konkursu cosplay - w konkursie mogą brać udział udział stroje wczesniej prezentowane, ale jedynie te, które nie były nagradzane.

Zdjęcia:
Lewandowsky Photography
Nona: Made by Dobrochna