Kinomichigo

 

I kto tu improwizuje? (Hory-portier)

Jesteś gotów odegrać przydzieloną ci rolę nie wiedząc nawet co to za rola? Jesteś gotów ku radości widowni zaimprowizować scenkę na narzuconych absurdalnych warunkach? Jesteś gotów odegrać najbardziej stereotypowe typy osobowości i charakterystyczne postaci? Może po prostu naoglądałeś się programu "Whose line is it anyway" lub "I kto to mówi" i chcesz wziąć udział w czymś podobnym? Do dzieła!

 

Nocny Turniej Junglee Speeda (Hory-portier)

Opanowałeś technikę znikającego totemu? Potrafisz przejrzeć kartę nim zostanie odwrócona? Może po prostu masz absurdalnie wysoki wskaźnik szczęścia? Przyjdź i przetestuj swoje zdolności w grze wymagającej refleksu, spostrzegawczości i farta. Przekonaj się że w tą banalną grę łatwo jest zagrać, jednak ciężko wygrać.

 

LARP i RPG - Z czym to się je? (Hory-portier)

Interesują cię sesje RPG lub LARPy, nie wiesz jednak jak się za to zabrać i boisz się że sobie nie poradzisz? Zajrzyj na tą atrakcję i dowiedz się o co w tym wszystkim chodzi. To prostsze niż by się mogło wydawać.

 

Azjatyckie powieści - Co by tu poczytać? (Hory-portier)

Azjaci potrafią dużo pisać. A teraz pomyśl ilu jest samych chińczyków i wyobraź sobie że to tylko jedna z paru powieściopisarskich nacji Azji. Wpadnij i przekonaj się o czym piszą Azjaci, może nawet dasz się wciągnąć paru powieściom.

 

Swobodny RPG (Hory-portier)

Masz dosyć narzucania na ciebie czym i jak masz grać? Pora na coś nowego! Stwórz postać jaka przyjdzie ci do głowy niezależnie czy będzie to typowa postać w klimatach fantasy, bohater wzorowany na postaci z anime, czy jeszcze inne stworzenie twojej wyobraźni. Zarys fabuły całej sesji powstanie w oparciu na postaciach jakie stworzą gracze, jedyne co zostanie wam narzucone to prosta mechanika wspierająca storyteling. Na tej sesji dobrze bawić się będą zarówno starzy wyjadacze jak i początkujący.

 

Konwentowa Grupa Wsparcia: Nocny Social (Pitgram)

Czy jest późno w nocy a Ty właśnie umierasz i nie wiesz co ze sobą zrobić? Przyjdź do nas a pomożemy ci! Dzięki naszemu szerokiemu wachlarzowi gier będziecie mogli wybrać jak chcecie spędzić czas! Partia w Wilkołaki lub Mafię, Chusteczka, a może Kalambury... To Wy decydujecie!

 

303 Motywy gier w anime (Pitgram)

Gry to wspaniały wynalazek naszych czasów, czy to gra video, VR, czy tradycyjna planszówka, wiele z nich znalazło swoje miejsce w anime. Obraz niektórych z nich może być naprawdę interesujący, o czym przekonacie się podczas tego panelu!

 

Dlaczego idolki są tak popularne? (Pitgram)

Japońskie idolki to fenomen, który w Kraju Kwitnącej Wiśni zawitał już kilka dekad temu. U nas jednak ciągle zyskuje popularność, głównie dzięki anime i pokazach cosplay. Co jednak jest faktyczną przyczyną ich popularności? Zapraszam do dyskusji, w której z pewnością dojdziemy do ciekawych konkluzji na temat śpiewających dziewczynek!

 

Parodia w anime czyli jak robić sobie jaja z wszystkiego, co się da (BadRequest)

Co się stanie, gdy jajcarze wezmą się za robienie jaj nie tylko z jajcarskich serii? Będzie przeciętniak czy majstersztyk? Tego dowiecie się tylko u mnie!

 

Anime zbrojownia – od shurikenów po bomby atomowe (BadRequest)

Fach kowala to ciężki kawałek chleba, lecz czasem zdarza mu się stworzyć coś wspaniałego. Przyjdźcie, a dowiecie się o perełkach ze świata zbrojmistrzów.

 

W rozbitym zwierciadle – anime puzzle (BadRequest)

Rozbiło się lustro? Jeśli myślisz, że to 7 lat nieszczęścia, jesteś w błędzie – to godzinka niezłej zabawy!

 

Wiedzówka z LoLa (Danturn)

Witaj Przywoływaczu, na kolejnej odsłonie, piekielnie trudnej wiedzówki ze swojego ulubionego świata, pełnego magicznych potworów i kipiącej zewsząd magii, uzupełnij swą wiedzę i przybądź na moją wiedzówkę I pokaż że znasz się na tej grze jak zawodowiec.

 

Gothic 3 Zły czy niedoceniony (Danturn)

Gothic. Był kiedyś na ustach wszystkich. Czemu seria upadła? Czy Gothic 3 był złą grą? Czy może wyprzedziła swoje czasy? Jaką grą jest teraz? Te i inne pytania zadamy sobie i spróbujemy na nie odpowiedzieć. Zapraszam zarówno zapalonych fanów serii jak i osoby przelotnie tylko słyszące nazwe Gothic