Goście

Anna Yuke Antosz

Cosplayerka

Yuke: Cześć, jestem @Yukeshiro. Moja przygoda z cosplayem zaczęła się dosyć dawno, bo w 2008 roku. Od kilku lat mogę powiedzieć, iż "na poważniej" zajmuję się tym hobby biorąc udział w różnych konkursach, czy pracując jako hostessa na stoiskach.
Moimi największymi osiągnięciami cosplayowymi jest zajęcie odpowiednio pierwszego i drugiego miejsca na konkursach cosplay organizowanych podczas Inter Extreme Masters 2017, zajęcie pierwszego miejsca podczas MagnificonEXPO 2017 w konkursie Cosplay Standard, oraz drugiego miejsca również na Magnificonie w roku 2018.
Co do strojów lubię zachowywać różnorodność, dlatego też cosplayuję zarówno postacie z gier jak i z anime, staram się urozmaicać moje portfolio robiąc raz zbroje, a raz stroje bardziej szyte.

W wolnym czasie uwielbiam grać w gry komputerowe, pasjonuje się Japonią i wszystkim co z nią związane a także gimnastyką.

Zdjęcie: Sarenka z Aparatem

Lordthevil

Aktor/dubber/youtuber

Lordthevil jest aktorem oraz współtworca kanału GryKarcianeDlaDzieci, który znany jest z serii dubbingowych takich jak Yu-Gi-Oh! The Abridged Series, CodeMENT, None Piece oraz własnej produkcji Strike Bitches, Yu-Gi-Oh 5Ds Polski Abridż i Zabawa z Tytanami. Podkłada głos pod ponad 100 różnych postaci takich jak Yami Yugi, Seto Kaiba, Lelauch Vi Britania, Suzaku Kururugi, Malpa Dee Luffy, Jack Atlas czy Alfons znany jako Armin.

Ula Bish Rokicka

Cosplayerka

Cosplayem zajmuję się od kilku lat i od samego początku występowanie na scenie było moją ulubioną częścią. Bardzo lubię postarzanie wykonanych przeze mnie części, więc naturalne i zniszczone stroje to to, co lubię robić najbardziej. W tym roku udało mi się być częścią grupy reprezentującej Polskę na Clara Cow's Cosplay Cup w Hadze, a już niedługo czekają mnie finały International Cosplay League w Madrycie.

Zdjęcie: MLC Foto

Luiza Bobrowska

Cosplayerka

Cosplayem zajmuje się od 2014 roku. Może i nie ma wielu strojów na swoim koncie, ale skrupulatnie stara się zwiększyć ich ilość. Największą frajdę sprawia jej tworzenie i noszenie zbroi w towarzystwie większych od niej propsów. Od czasu do czasu wciśnie się też w sukienkę. Jest fanką projektów grupowych i wymyślania (jednak nie składania) cosplayowych prezentacji.

Zdjęcie: MLC Foto

Magdalena Chester Szymańska

Cosplayerka

Cosplayerka z wieloletnim stażem. Specjalizuje sie w szyciu oraz wykończeniach, wielokrotna finalistka na konkursach europejskich, reprezentowała nas w duecie z Lolą podczas European Cosplay Gathering we Francji oraz na tegorocznym Cosplay World Masters w Portugalii gdzie zajęła 3 miejsce.

Zdjęcie: Stygian VI Photography