Gry Muzyczne

GRY MUZYCZNE

 

DANCE DANCE REVOLUTION

Dance Dance Revolution to stworzona w Japonii gra muzyczna w której zadaniem gracza jest taniec w rytm muzyki na specjalnej macie z czterema strzałkami. Na konwencie dostępne są cztery stanowiska z profesjonalnymi matami do tańczenia. Salę wypełniają Wasze ulubione japońskie i koreańskie piosenki. Serdecznie zapraszamy, wspaniała zabawa gwarantowana!

SOBOTA

13:00 - 13:30 Pierwszy raz na macie? Warsztaty dla początkujących.

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować, ale nie wiedzą jak zacząć. Przez pół godziny cała sala będzie dostępna wyłącznie dla początkujących i spokojnie wyjaśnimy każdemu wszystkie podstawy gry. Nie ma lepszego sposobu żeby zacząć swoją przygodę ze skakaniem!

 

16:00 - 18:00 Turniej DDR

Turniej Dance Dance Revolution, którego celem jest wyłonienie najlepszego gracza na konwencie. Rozgrywka odbędzie się za pomocą programu Open ITG Simply Love oraz na zestawie wszystkich piosenek z ITG PC. Turniej zostanie przeprowadzony według zasad podwójnej eliminacji.

POP'N MUSIC

Pop'n Music to popularna w Japonii gra twórców doskonale znanego już wszystkim DDRa. Od kilkunastu lat przyciąga do swoich automatów niezliczone ilości japońskich graczy. Kontroler do "Pop'n Music", który będzie Wam udostępniony podczas konwentu, składa się z dziewięciu dużych, kolorowych przycisków i jest dokładnym odwzorowaniem oryginalnego automatu. Gra posiada setki piosenek i 50 poziomów trudności, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli jeszcze nigdy nie miał okazji spróbować swoich sił.

SOBOTA

15:00 - 16:00 Turniej Pop'n Music

Zaczynasz łapać o co chodzi i masz ochotę na odrobinę rywalizacji? W takim razie zapraszamy na turniej Pop'n Music dla początkujących!

 

BEATMANIA IIDX

Beatmania IIDX - najstarsza i jedna z najbardziej popularnych gier rytmicznych dalekiego wschodu zawita na konwencie! Seria ta od 1997 roku podbija salony gier w Japonii i  przetarła szlak takim tytułom jak dzisiejsze DJ Hero czy Osu!mania. Do Waszej dyspozycji udostępniona zostanie pachnąca świeżością edycja zawierająca ponad 800 utworów i ze specjalnym trybem dla początkujących graczy. Będziecie ponadto mogli zagrać na kontrolerze odwzorowującym w najdrobniejszych szczegółach oryginalny japoński automat. Serdecznie zapraszamy!

 

AUTOMAT PUMP IT UP

W tym roku ekipa Bemani.pl ponownie ma zaszczyt zaprosić wszystkich konwentowiczów do zabawy na prawdziwym, pełnowymiarowym automacie Pump It Up! Będziecie mogli poskakać na oryginalnej maszynie sprowadzonej prosto z Korei.

Dla wszystkich gości konwentu gra na automacie jest darmowa przez cały czas trwania imprezy! Do Waszej dyspozycji zostanie oddany Step F2 z piosenkami z Pump It Up Prime 2015.

 

GLOW ULTRASTAR

(godziny otwarcia i rozpoczęcia konkursów)

PIĄTEK (18:00-01:00)

22:00 Baśniowa kraina

SOBOTA (09:00-01:00)

12:00 Karaoke

15:00-16:00 Przerwa techniczna

20:00 Klimat lat ‘90

NIEDZIELA (09:00-14:00)

12:00 Klasyczne Animce

 

Rock Band

PIĄTEK

21:00  Turniej perkusistów

SOBOTA

16:00 Turniej gitarzystów

18:00 Turniej zespołów

 

Sound Voltex

Ekipa Dźwięcznego Woksla we współpracy z Bemani Polska pragnie was zaprosić do odwiedzenia stanowisk z Sound Voltex'em! Jest to gra rytmiczna opierająca się na zasadach podobnych do osu!manii oraz DJ Hero, więc jeżeli wcześniej spotkaliście się z tymi tytułami, to mechanika gry nie będzie wam w żaden sposób obca! Będziecie mieli okazję pograć na kontrolerach odwzorowujących te z automatów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Gra zawiera obszerną bibliotekę utworów, w której z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo, jeżeli boicie się, że nie zrozumiecie zasad gry, to chętnie Was poinstruujemy, więc śmiało! Zapraszamy!

SOBOTA

20:00-22:00 Turniej SDVX