Grono Pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE

 

Pokój Nauczycielski

Powszechnie wiadomo, że nauczyciele zajmują się głównie edukacją, zadawaniem zadań i egzaminowaniem. Jednak nasi nauczyciele wyznają zasadę: nauka tylko przez dobrą zabawę! Sprawdźcie co przygotowali ;)

 

PIĄTEK

17:00 – 19:00 Turniej: Zbijany Balonami wodnymi (Boisko szkolne)

 

19:00 – 20:00 Bawarski Traktor (Boisko szkolne)

Dwie   grupy  osób ustawiają  się  po  przeciwnych  stronach  boiska,  po  środku  stoi  osoba  prowadząca. Kiedy  grupy  są  gotowe  jedna  krzyczy  “Bawarski”  (lub  dowolny  inny  okrzyk  w  konwencji)  na  co  druga  odpowiada “Traktor”. Po takim zgłoszeniu gotowości, grupy biegną w swoim kierunku tak, by zamienić się miejscami. Osoba na środku ma za zadanie łapać biegnące osoby, a następnie podnieść je tak aby żadną częścią ciała nie dotykały podłoża. Podniesiona osoba dołącza do prowadzącego i pomaga mu z następnymi. Ostatnia "wolna" osoba wygrywa.

 

20:00 – 21:00 Berek (Boisko szkolne)

Jesteś ciekawy/a jak zręczny/a potrafisz być? Sprawdź to! Tylko dzisiaj, tylko teraz możesz to wypróbować bawiąc się w... berka! Tej atrakcji nie trzeba tłumaczyć, po prostu przyjdź i dobrze się baw!

 

19:00 – 21:00 Ludzkie Warcaby (Main)

Bywa, że czujesz się jak nieświadomy pionek w wielkiej politycznej grze? Masz dość podstępnych manipulacji? Zmień to! Tylko dzisiaj masz szansę stać się ŚWIADOMYM pionkiem gry. Wyłącznie od Ciebie będzie zależeć przebieg potyczki! Dołącz do jednej z drużyn i w przeróżnych mini grach pokonaj pionki przeciwnika.

 

21:00 – 22:00 Limbo/Twister

Limbo to nic innego jak przechodzenie pod tyczką tak, by tylko stopy dotykały ziemi. Tyczka powoli będzie się obniżać, jak długo podołasz wyzwaniu? Sprawdź się! Wszystko w gorącej oprawie muzycznej. Świetna zabawa gwarantowana.

Twister
Wyginam śmiało ciało! Znany Twister na dużą skalę. Pokaż, że to właśnie ty masz mistrzostwo za gibkie ciało! Pikanterii zabawie dodadzą małe wyzwania dla mniej giętkich zawodników.

 

22:00 – 23:00 Mafia/Palce w Pralce

Mafia

Kto jest mordercą? Kto próbuje go złapać? Znana gra w Mafię przeprowadzona dla wielu graczy naraz! Spróbuj ukryć swoją tożsamość przed innymi graczami i osiągnąć swój cel. Możliwe różne opcje gry.

Palce w prace

Imprezowa gra rytmiczna, w której naszym celem jest zapamiętanie gestów. Gracze wybijają rytm i pokazują w kolejności gesty znajdujące się na wcześniej wylosowanych kartach. Świetna zabawa dla pojedynczych osób, jak i całych grup

 

23:00 – 00:00 Mafia/Doble

Doble to gra karciana, w której liczy się refleks i sprawne oko. Patrzysz na swoje karty i jak najszybciej dopasowujesz symbol do tego, który znajduje się na karcie pośrodku stołu. Wygra ten, kto najszybciej pozbędzie się swoich kart.

 

SOBOTA

10:00 – 11:00 Jan-Ken-Pon

Kamień-papier-nożyce... kaski-pałki? Weź udział w turnieju, w którym liczy się nie tylko strategia, ale też refleks. Obroń się, zaatakuj, pokonaj innych zawodników i wygraj w tej dramatycznej grze.

 

12:00 – 14:00 Konwentowa Matura (Main)

Serdecznie zapraszamy naszych drogich uczniów na jedyny w swoim rodzaju egzamin. To prosty i szybki sposób na zdobycie masy punktów, które umożliwią Wam dostanie się do wybranej szkoły. Nie musisz bać się, że nie dasz rady, bo egzamin główny to test jednokrotnego wyboru plus pytania prawda/fałsz - w dodatku bez ujemnych punktów, czyli to co uczniowie kochają najbardziej. Warto mieć przy sobie długopis oraz „podkładkę”, ale nikogo nie będziemy wyrzucać za pisanie na kolanie :D

 

15:00 – 16:00 Taneczna Rozgrzewka (Main)

Zanim rozpocznie się prawdziwe Disco dobrze jest się rozgrzać. Rozgrzewkę poprowadzi Boogie-sensei, dzięki któremu rozruszacie bioderka, a może nawet nauczycie się nowych kocich ruchów. Złap klimat a później pokaż jak się tańczy Disco!

 

16:00 – 18:00 Budowanie Wielkiego Robota

Spod prawej ręki plazma mu kapie

Potężne działo na drugiej łapie

Oczy się świecą jak dwa diamenty

Błyszczą detale, śruby i wkręty

I ruszył z wolna, na maina się wtoczył

Zaszczękał, zaskrzypiał, na scenę wskoczył

A za nim wielki tłum konstruktorów

Pomysłodawców, oraz autorów

Bądź jednym z nich już dzisiaj, już teraz

Na inne atrakcje przejdziesz się nieraz

Przybądź więc do nas i pomóż budować

Robota, przed którym zło będzie się chować.

 

18:00 – 19:00 Limbo/Twister

 

22:00 -00:00 Pomaturalne BOOGIE (Main)

Znowu nudny Bal? Nie tym razem! Spodnie dzwony, afro, discoballe! Przyjdź na dyskotekę w stylu lat 70. Pokaż swoje własne kocie ruchy, albo czego nauczył cię Boogie-sensei na Tanecznej Rozgrzewce. Gorące Disco, kolorowe światła i wszystko w otoczce skocznej muzyki!

NIEDZIELA

9:00 – 12:00 Jeszcze więcej radości ;3

Kiedy myślisz, że konwent się już skończył, my zapraszamy do dalszej zabawy! Gry i zabawy, które bawiły uczestników podczas konwentu powracają: Twister, Mafia, Rysowanie ze słuchu, Jenga Extreme, Jan-Pon-Kon i inne.